Ook in 2016 zou de selectie van SVE in de winterstop Tenerife aandoen. In juni 2015 begonnen de voorbereidingen al met het boeken van de tickets voor een spotprijs. Doordat de tickets zo laag stonden in juni, had de organisatie zich € 1350,00 bespaard. Dit bedrag zou gebruikt worden om een luxer verblijf te boeken. Parque Santiago III werd vastgelegd en de kamerindeling zorgde al snel voor hilariteit. Nadat de laatste plooien glad waren gestreken, kon men beginnen met de koffers in te pakken.

Om 02.30 uur stonden de echte Die hards al voor de poort van SVE. Snel wat koffie voorbereiden, tickets en paspoorten controleren en de bus in voor een ritje naar Weeze. Na een klein ontbijtje in de luchthaven stonden we al klaar om in te boarden. Op naar Tenerife!

De weersvoorspellingen logen er niet om, het zou heerlijk weer zijn in Tenerife en er was geen woord van gelogen! Om 10.15 uur landde de Ryanair “bus” ( het blijft behelpen) op de luchthaven en de bus stond ook hier weer gereed om ons naar Parque Santiago te brengen. Rond 11.30 uur konden we inchecken en om 13.00 uur zouden we gaan trainen. Normaliter stond er een relaxed training op het programma, maar nadat 3 spelers het presteerden om te laat te komen voor de 1e training, besloot de trainer om de geplande training te schrappen en de groep af te zeiken. Zo werden de 4 doeltjes netjes teruggebracht en werden de speedladders tevoorschijn getoverd.

Na deze training zochten veel spelers het strand op voor een heerlijke middag zonnen.

Tijdens het avond eten werd er flink wat afgeroepen en de cocktails maakten het nog allemaal meliger. Jiri toonde weer zijn danskunsten en hield een traditie in ere… hij raakte wederom een kostbaar juweel kwijt…
’s Avonds werden de lokale nachtclubs bezocht en menigeen vond het ook nodig om nog even een plant mee te nemen naar de kamer. Al gauw werd hun duidelijk dat dit resort goed bewaakt werd, uit het niets kwamen een paar beveiligers aanrennen en werd wijselijk de schade betaald.

Vrijdag was een vrije dag voor de groep. De meeste zochten het strand op en een enkeling huurden een auto en gingen wat luxers liggen. Bart Deckers mocht- door zijn uitverkiezing als speler van het jaar-( seizoen 2014-2015) mee met de staf mee als beloning en zou in de watten worden gelegd.
Om 09.45 uur was er echter niets van deze sneuzel te bekennen en na 10.00 uur vertrok men dan ook. Rond 11.00 uur kwam zijn berichtje dat hij ergens in een greppel wakker was geworden, de trainer antwoorde dat hij dan ook maar in die greppel moest blijven liggen en zonnebaden.

In de late middag troffen de meeste elkaar bij de Magic bar en Nicky ging weer eens naar zijn oude liefde. Deze avond zou het team op stap gaan. Men kwam op tijd voor Papagayo, maar de meeste aandacht ging toch naar de taxi waar ene illustere Bart Z, Louis, Nolan en Keith uitstapten. Zelis viel nog net niet meteen op de grond, Nolan kon niet ophouden met lachen, Keith keek scheel en Louis had dorst… de heren hadden de hele middag halve liters gedronken en hadden nog wel even zin in wat sterkers. De alcohol lucht die uit de taxi kwam zorgde bij mij al voor een aangeschoten gevoel. Enfin, zoals de laatste keren had Soef dit keer ook weer alles tot in de puntjes verzorgd. Een heuse koets met een 3 liter fles Moet Chandon kwam naar binnen gevolgd door 3 flessen Bacardi, Malibu, whisky en een 3 liter fles Belvedère Wodka. Alstublieft en zuipen maar…
Angstig keek Nicky om zich heen, ze waren mij toch niet vergeten, zag je hem denken…nee, hoor, de 6 Shisa’s kwamen er ook al snel aan. Rond 06.30 uur kwamen de meesten aan in hun kamer.

Zaterdag stond in het teken van een tempo lager acteren. Wederom stonden de rentals al klaar en werd een rondje eiland aangedaan. Sommigen gingen naar EL Menanjo, Pal Mar en anderen naar El Medano. Ook werden winkelcentra bezocht voor cadeau voor het thuisfront. ’s Avonds werden weer enkele bars bezocht en het grootste gedeelte ging weer naar Papagayo.

Zondag stond een training op het programma. Een groot circuit aan afrond vormen en enkele sprintvormen kenmerkten de training. Een enkeling ging daarna naar Siampark, maar merendeel moest nog bijkomen van de avond ervoor en de training. De laatste avond stond in het teken van uitgebreid dineren, de trainer nam zijn gasten mee naar een lokaal visrestaurant waar de dag vangst op een verrukkelijke wijze wordt klaargemaakt. Nog ff relaxen in Magic en het bedje werd vroeg opgezocht. Sommigen willen echter alles, maar dan ook alles uitmelken, dus werd wederom Papagayo bezocht tot een uur of 04.00 uur.

Maandag = reisdag, en dus toeleven naar de vliegreis. Louis en Paul dronken nog een goede op het terras en sloten later aan bij de groep op de luchthaven. Rond 01.30 uur werden we veilig afgezet bij SVE, wederom een zeer geslaagd trainingskamp.

Wist u dat?

 • Tenerife sinds kort ook EL Mejanjo als nieuwe trekpleister heeft?
 • In San Telmo veel geroepen werd?
 • Glenn en Roy daar veel vanaf weten?
 • Noel wijn heeft leren drinken in Tenerife
 • Nog veel meer heeft geleerd?
 • Ook vis heeft leren eten?
 • Jiri tradities graag in ere houdt?
 • Eerst geld, daarna telefoon en nu een armband verloor
 • Dat in 3 kampen gebeurde
 • Soef wederom el mero mero is
 • Roberto alles van ontgroeningen weet?
 • Hij alleen niet weet, dat je nooit zelf dingen moet aandragen
 • Bart D. liever in greppels ligt dan in een luxe strandbed
 • Zolang Joep bij hem is, hij zielsgelukkig is
 • Wij met terugwerkende kracht enorm veel respect hebben voor Malissa en Esther
 • Vince ook wodka heeft leren drinken
 • Dat schijnbaar wel op de Russische manier is gebeurd
 • Dat dat betekent: mond open, hijsen
 • Helaas ook betekent: kosten en kosten
 • Bart Zelis daar geen last van heeft
 • Hoogstens een klein boertje moet laten
 • Nolan na het drinken graag alles uitdoet
 • En ipv de wc in de keuken plast
 • Roy nieuwe sokken heeft moeten kopen toen hij dat ontdekte
 • Keith graag met de grote jongens meedronk
 • Ik niet meer wist of hij mij aankeek of een ander
 • Hij het wel geweldig vond
 • Louis en Paul 16 halve liters wegtikten
 • Ze daar wel Bart Zelis voor nodig hadden
 • Ze daar nog steeds over praten in Tenerife
 • Ze toch wel wat gewend zijn met Britten
 • Sommigen denken zonder geld op stap te kunnen gaan
 • Die illusie maar kort duurde
 • Ze werden opgescheept met een narekening
 • Eigen schuld dikke bult goed van toepassing is
 • De Baverts dikke vrienden met de bewaking zijn geworden
 • Die wel elke dag bij hun deur stonden
 • De buren van de Baverts enkele keren met bewaking hebben gebeld
 • De buren hoopten dat de knuppel werd gebruikt
 • Ze daar zelfs geld voor over hadden
 • Een plant een duur artikel kan zijn
 • Ook een tas die je “kwijtraakt” ook
 • Gelukkig die weer terecht is
 • Michiel teleurstellend te noemen was
 • Hij niet de dancing Queen was van vorig jaar
 • Het weer fantastisch was
 • Sommigen denken dat ze geen olie of ander smeersel nodig hebben
 • Ze daarom erbij liepen als Pipo de clown met de rode neus ( Joep)
 • Sommigen na 3 maanden nog altijd melkwitte benen behouden
 • Jan Houben een bekend persoon is geworden?
 • Deze heer in Eijsden woont en de voormalige partner is van een beeldschone Russische?
 • Zij dat ff vertelde terwijl ze achteloos bij de staf kwam zitten
 • Deze Jan Houben of een gouwe p…. Of veel geld moet hebben?
 • Ze graag naar Nederland wilde?
 • Liefhebbers of geïnteresseerden zich kunnen melden bij ene Hicham
 • Hij nl. de zus heeft gehad..
 • Je wel besef moet hebben dat ze een dure smaak heeft
 • De staf maar gepast heeft voor het aanbod
 • Hun vrouwen al duur genoeg zijn
 • Dean van filmpjes houdt?
 • De Wi-Fi alleen te slecht was
 • Roberto alles maar dan ook alles drinkt
 • Roy nog altijd last heeft van Mexicaans eten
 • Hij schijnbaar half Mexico heeft gegeten
 • Noël ook Mexicaans lust?
 • Suzanne zich heeft vermaakt met de mannen
 • De 1e avond 6 mannen bij zich had
 • We daarmee bedoelen dat ze met de staf op stap is geweest
 • Marjo en Miriam veel gewandeld hebben
 • Ze de duurste winkels hebben aangedaan
 • Ze de 4 daagse makkelijk aankunnen
 • We iedereen willen bedanken voor hun ondersteuning