De tweede bekerwedstrijd speelde SVE 1 tegen OVCS 1. In de voorafgaande oefenwedstrijd tegen dezelfde  tegenstander (1-1) speelde we mak en nonchalant. Vandaag zou dat anders zijn. SVE ging goed van start start. Kans op kans werd gecreëerd maar niet benut. OVCS leunde op zijn verdediging en daar waar SVE er door heen kwam was eigen onmacht of de OVCS keeper de reden dat het lang 0 – 1 bleef. Tussendoor was het steeds oppassen voor de snelle counters van OVCS.  Vlak voor rust scoorde Zakariah na een 1-2 met Jorn de op dat moment verdiende 1-0. We hadden onze voorsprong, maar wie dacht dat dat rust gaf had verkeerd gedacht. SVE ging verder met het creëren en missen van legio kansen. OVCS daarentegen was veel effectiever en maakte van de 1-0 achterstand een 2-1 voorsprong. Kansen bleven komen en uiteindelijk scoorde Vince (weer hij) de 2-2. Even later was de wedstrijd gedaan. Ondanks de veelvoud aan kansen de wedstrijd met een gelijkspel afsluiten stemt niet echt tot tevredenheid. Van de andere kant is het wel positief dat we zo veel kansen creëren.

Volgende week de wedstrijd thuis tegen VV Sittard, welke zich door twee overwinningen (1-0 tegen OVCS en 6-0 tegen Neerbeek) al wisten te plaatsen voor de volgende ronde.

Een nuttige (oefen)wedstrijd vlak voor de competitiestart thuis tegen Schinveld op 26 augustus thuis.