Kampioensreceptie en afsluitingsavond S.V.E. seizoen 2014 / 2015
Het eerste elftal van S.V.E. Einighausen is kampioen geworden van de 6e Klasse A. Na een 2-0 overwinning tegen Berg ’28, heeft men bovendien rechtstreekse promotie naar de 4e Klasse bewerkstelligd. Een bekroning voor een team dat bij vlagen onverslaanbaar leek en voor een vereniging die de weg naar boven lijkt te hebben gevonden.
Wij nodigen u van harte uit om op zaterdag 6 juni 2015 a.s. op onze kampioensreceptie aanwezig te zij n. Wij verheugen ons erop om u als gast te mogen begroeten, om deze unieke prestatie samen te vieren.
De receptie vindt plaats op Sportcomplex “Op de Hei”, Bokslootweg 2, 6142 AB te Einighausen. De receptie start om 18:00 uur en eindigt om 19:30 uur.

Aansluitend wordt het seizoen in feestelijke stemming afgesloten met spelers / speelsters, vrijwilligers, sympathisanten en sponsoren van S.V.E. Einighausen. Om 20:45 uur zal tot slot live de Champions League finale te zien zij n op een groot beeldscherm.
Beleefd uitnodigend,
Bestuur S.V.E. Einighausen

uitnodiging seiz 2015

 

Kampioenschap2015_receptiekaart