Vers van de pers: (eigen tekst Hafid)

Na een aantal overleggen met bestuur en technische commissie zijn we tot de conclusie gekomen dat we nog niet op elkaar zijn uitgekeken. In eerste instantie had ik dat gevoel dat het na 4 jaar tijd was voor misschien iets anders, maar als ik de groep, de staf en de vereniging bekijk is het altijd prettig werken geweest. We hebben verlengd voor 2 jaar met een optie om na een jaar eventueel toch nog te eindigen.

Het feit dat ik als trainer mijn visie optimaal kan uitdragen, de vrijheid van werken en de prettige spelersgroep maken het verder makkelijk.. nu nog zondag 3 punten pakken en dan rustig toeleven naar ons trainingskamp op Tenerife.

Namens heel SVE, supporters en sponsors wensen we Hafid veel suc6 toe in het huidige en zeker ook komende seizoen.

Einighausen 12 december 2017