Beste leden, sponsoren en supporters van SVE,

Helaas hebben wij vandaag de beslissing moeten nemen om het feestweekend rondom ons 75-jarig jubileum uit te stellen. Gezien de huidige situatie die ontstaan is door het coronavirus zien wij dit als de beste oplossing.

Niemand weet hoelang het nog gaat duren voordat de situatie weer normaal wordt en of er begin juni, de periode wanneer het feestweekend gepland was, überhaupt weer iets georganiseerd mag worden. En al zou het in die periode weer mogen, is het maar de vraag hoe haalbaar het zou zijn, op organisatorisch vlak, maar ook kijkend naar voorzorgsmaatregelen die mensen zelf in die periode nog nemen.

Wanneer de situatie het weer toelaat om te vergaderen, zullen wij gaan kijken hoe we dit verder gaan invullen.

 

Hopende jullie voldoende geïnformeerd te hebben,

Commissie 75 jaar SVE