Vandaag de uitwedstrijd tegen Conventus. Wilden we weg onderaan dan moesten we vandaag winnen

En weer start de wedstrijd zoals zo vaak deze competitie. Binnen 2 minuten 1-0 achter. Yordin scoorde binnen 3 minuten de 1–1. SVE werd beter, maar Conventus counterde gevaarlijk. Het was Ruben die de op dat moment verdiende 1-2 scoorde. Verkeerd uitverdedigen leverde de 2-2 ruststand op.

In de tweede helft golfde het spel heen en weer met mogelijkheden aan beide kanten. Het was Jesse die de 2-3 scoorde. Conventus bracht een extra aanvaller en probeerde de gelijkmaker te forceren. Helaas voor hun dacht Bram hier anders over en scoorde uiterst rustig de allesbeslissende 2-4 eindstand. Na 97 minuten floot de scheidsrechter voor het einde.

7 punten uit de laatste 3 wedstrijden!!!

Komende zondag thuis tegen Slekker Boys, een van de koplopers. Eens kijken of we de goede reeks kunnen voorzetten 💪👍👍