Langzamerhand begint het een klein ritueel te worden. 2e week januari, Tenerife, veel zin in zon en trainen… haha. Je hoort het al aan je omgeving, mensen geloven je niet dat je serieus gaat trainen op een eiland met een temperatuur van 26 graden, maar zo’n opoffering is het niet. De trainer geeft aan dat een dag 24 uur heeft en dat 2 uur van die 24 uur van hem zijn. Discipline en teamgeest, de andere 22 uur mogen zelf weten wat ze doen….

Op 11 januari was het weer zover. Een aantal dagen van te voren meenden sommige spelers toch de trainer te moeten testen door aan Jo te vragen of ze al de avond van te voren in de kantine bij elkaar mochten komen voor een gezellige avond… van pokeren en drank. Jo stemde in eerste instantie in, maar de staf leek het niet zo’n goed idee. Om nu een trainingskamp te beginnen met een aantal dronken spelers leek ons toch geen goed visite kaartje. Dus was de staf al eerste aanwezig in de kantine om 02.30 uur, werd een goede pot koffie gezet, de koffers gevuld met alle trainingskleren, tickets en paspoorten nagekeken en kwam de bus alweer perfect op tijd.

De vliegreis was er een van slapen en netflixen. Omdat ons regulier hotel al volgeboekt was in mei, weken we uit naar een ander hotel. De reviews waren niet bijster positief, maar een goed bed en schone kamer is al meer dan genoeg. Laten we het erop houden dat het redelijk schoon was.

Na het inchecken stond de 1e training al op het programma. Waar de spelers dachten aan een uitlooptraining werd de groep verdeeld in tweeën. Eerst een pittige warming-up en 1 groep ging afronden en 1 groep werkte middels een pass-trapvorm richting de afwerkvorm. Een grote partijspel maakte de training compleet. ’s Avonds zochten de mannen hun eigen vertier. De staf zocht hun tapas restaurant en cocktail bar. De overige spelers wisten niet hoe snel ze naar Papagayo moesten om hun plekje veilig te stellen. Achteraf gezien een goed idee, want de staf naar binnen wilde, deed de sukkel die daar aan de deur stond zo moeilijk om ons een tafel te geven dat we maar zijn weggegaan.

De volgende dag stond opnieuw een training op het programma; een conditionele training in 3 fases en groepen. De spelers waren na de training duidelijk vermoeiend, maar toch blij met deze training, altijd fijn om te horen! De meesten lagen wel daarna uitgebreid op het strand om bij te komen…haha.

’s avonds stond het team uitje op de planning.

De Spaanse sukkel die de dag van te voren meende de staf te moeten bezeiken aan de deur, zou dit duur betalen. De groep wilde de beste tafels in de club hebben en deze nitwit zag nu pas in met wie hij had te maken. Ik heb nog nooit iemand zo zien smeken en nederig worden. Ik meende zelfs te hebben gezien dat hij de hand van Sofyane te hebben gekust…de fooi ging uiteraard naar zijn jongere vrouwelijke collegae. Het was zeer gezellig met de complete groep en zelfs de staf maakte het zeer laat!

Zaterdag, vrije dag! Sommigen gingen toeren, sommigen naar SIAMpark en sommigen naar beachclub Le Club. Met een heerlijke zon en een temperatuur van 25 graden kon je alle kanten op.

De avond werd ook weer goed vertegenwoordigd al zag ik dat sommige jongens wat meer frisdrank dronken… met een selectie van 19 mensen, en een wedstrijd in het verschiet kon je je eigen ruiten ingooien…

Zondag-matchday:

Waar SVE een week voor vertrek nog gevraagd werd voor een wedstrijd tegen Motherwell, bleek bij aankomst op het sportpark dat de spelers al waren vertrokken naar Schotland. Enkele stafleden waren nog gebleven en zij aangevuld met enkele andere spelers zouden tegen ons voetballen. De trainer was boos, want als deze informatie bekend was, werd er gewoon getraind! De spelers hadden gelukkig wel zin in een wedstrijd die uiteindelijk geen wedstrijd bleek te zijn… De tegenpartij had in haar as enkele zeer goede spelers, maar het samenspel en de conditionele voorsprong maakte het verschil in doelpunten meer dan goed: 8-2.

Deze dag was bewolkt en de meeste spelers gingen wat wandelen, winkelen en terras opzoeken.

in de avond werd een steakhouse bezocht en waar men in eerste instantie dacht dat de avond zou doodbloeden, dacht Nigel er anders over. Deze speler die vorig jaar al een onuitwisbare indruk had achtergelaten, speelde het klaar om nu ook weer de handen op elkaar te krijgen. Zo eindige het trainingskamp met een lach en een kater…

We willen een ieder bedanken voor de organisatie, deelname en bijdrage op welke wijze dan ook.

Voor onze spelers en staf en volgers rest ons niets anders dan nog een humoristische kwinkslag:

Wist u dat:

 • Het alweer de 4e keer is SVE naar Tenerife ging?
 • Voor sommigen het al de 7e keer totaal is?
 • Spelers die niet meer bij ons voetballen, nog steeds mee willen?
 • Hotel ORO blanco ( witte goud) zijn naam geen eer aan deed?
 • Iedere speler nog een borgsom moest betalen?
 • De aanvoerder van wandelen houdt?
 • Hij weer een paar km erop heeft zitten?
 • Barney weer de trotse voorzitter heeft gespeeld?
 • Hole in only one ook zijn naam eer aan deed?
 • Jay ook weer present was?
 • Een trainingskamp zonder Jay, zoiets is als een bar zonder alcohol?
 • Zacka en Ali vrouwenmagneten bleken te zijn?
 • Zacka geen enkele keer in zijn eigen bed heeft geslapen?
 • Een illustere deelnemer zo dronken was dat hij niet meer het hotel wist te vinden?
 • De trainer via zijn vrouw erop werd geattendeerd om 07.15 uur dat hij ergens verdwaald liep?
 • Paul Crijns een villa had gehuurd na het zien van zijn bed?
 • Je dus altijd baas boven baas hebt?
 • Het aandeel Belverdere omhoog is gegaan na dit kamp?
 • Ali een sterke en felle 1e helft speelde?
 • Na Popnagel nu ook een andere naam rondzingt?
 • Paalnagel zijn 2e naam is?
 • Joep weer een rode neus had?
 • Hij weigert zich in te smeren?
 • Ben polo’s had uitgedeeld?
 • Ik deze helaas niet heb gezien?
 • Bie Ben oppe kamer wel geliefd was?
 • Er zelfs een lied was gemaakt?
 • Deze iedere dag wel een paar x werd gezongen?
 • Wesley zich heeft verbaasd over loyaliteit?
 • Dat niet moet worden verward met gehoorzaamheid?
 • Barney enkele flessen is kwijtgeraakt?
 • Hij een mooi verhaal daarover heeft verteld?
 • El Medano weer is aangedaan?
 • Er mooie filpmjes over zijn gemaakt?
 • Dit happy moments zijn?
 • De temperatuur weer geweldig was?
 • Er (nog) geen gekke verhalen over de Baverts rondzingen?
 • De trainer denkt dat ook zij eindelijk volwassen worden?