Arno Derrez nieuwe hoofdtrainer SVE

Bestuur en technische commissie zijn verheugd te melden dat Arno Derrez komend seizoen de nieuwe hoofdtrainer van SVE is. Deze week is er met Arno overeenstemming bereikt over een 2-jarig contract.

Met Arno, in het verleden onder andere actief bij OVCS, RIOS’31 en RKVB, hebben we een trainer met de nodige ervaring weten te strikken. Met zijn ervaring en kennis zijn wij ervan overtuigd dat Arno de juiste persoon is om ons eerste elftal onder zijn hoede te nemen.

Arno zal bijgestaan worden door Barney van der Heide, die vorig jaar zijn UEFA C licentie behaald heeft. Naast speler van het eerste elftal zal Barney komend jaar onder de hoede van Arno dus ook zijn trainerskwaliteiten verder gaan ontwikkelen.

Wij zien het komend seizoen met veel vertrouwen tegenmoet en willen beiden veel succes wensen.

Bestuur SVE Einighausen